Podnikáme s moderní technologií digitalizace a schopnosti převádět desetitisíce minut záznamů ročně pro soukromé osoby, muzea, archivy, firmy, živnostníky, města, obce, univerzity, školy a instituce. Uvědomujeme si, že první kroky ke spokojenému zákazníkovi vedou již od prvního kontaktu, proto ke každému přistupujeme vstřícně a individuálně. Naše služby se navíc snažíme plně přizpůsobit Vašim požadavkům a potřebám.

Historie

V roce 2002 jsme začali naše služby nabízet lokálně. Roku 2005 jsme pro velký zájem začali služby nabízet pro celou Českou republiku prostřednictvím internetových stránek. Postupem času jsme přidávali formáty, které digitalizujeme, modernizovali zařízení a rozšířili naši působnost pro Slovenskou republiku a digitalizujeme i pro ostatní evropské země.

Inovace

Od roku 2016 nabízíme naše služby stejně jako produkty v internetovém obchodě. Věříme, že právě toto prostředí Vám pomůže spolu s nápovědami se na našich stránkách lépe orientovat a posléze i odesílat objednávky.

Kvalita

Snažíme se držet krok s dobou, proto je naše zařízení stále inovováno a naše služby jsou pravidelně rozvíjeny a vylepšovány. Specializujeme se pouze na digitalizaci starých formátů na nové. Této činnosti se věnujeme na 100% ve všech možných ohledech.

Cena

Provozovna v místě bydliště nám dovoluje výhodné ceny. Nejsme velká firma, která vyplácí nemalé finanční prostředky majiteli, řediteli a dalším řídícím pracovníkům, kteří v procesu digitalizace vůbec nefigurovali. Máme u každého formátu transparentní přepočty cen bez skrytých poplatků. Připravené jsou i množstevní slevy.

Spolehlivost

Doposud jsme úspěšně digitalizovali tisíce zakázek pro významné tuzemské klienty z oblasti firemní, neziskové sféry a stovky soukromých osob ročně. Za naší spolehlivosti stojí délka tradice a kvalita práce. Každou zakázku sami převezmeme, zpracujeme a odešleme. Budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

Popis služby

Digitalizace, převod, přepis 16mm, 8mm filmu, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety, mikrokazety, gramofonové desky. Skenování diapozitivu, kinofilmu, negativu, svitkového filmu, fotografie na USB Flash Disk. Oprava kazety, lepení filmu a pásku. Prodej gumiček, řemínků a žárovek do promítačky.

nahoru