Prohlížečka filmu
Prohlížečka filmu 8mm
Prohlížečka filmu 8mm

Zapůjčení prohlížečky 8mm celuloidového filmu včetně přípojného kabelu.

Cena se počítá za každý započatý den (24 hod) ode dne a doby zápůjčky. Součásti zápůjčky je i vratná záloha 1500 Kč.

Cena 70.00 Kč/den
den

Není potřeba, abyste si hned půjčovali promítačku filmu. Tyto promítačky jsou dnes již drahé a hlavně náročné na provoz. Je důležité držet v čistotě celou rozsáhlou mechaniku a zároveň dát pozor, aby byla dostatečně promazána. Nejchoulostivější je ovšem žárovka, která již dnes není zcela běžná a většinou má i krátkou životnost. Nezapomenout nesmíme ani na řemínky, které je třeba pravidelně měnit a bez nich přístroj určitě nerozhýbete. Prohlížečku 8mm celuloidových filmů půjčujeme hlavně z důvodu, abyste si mohli prohlédnout záznam, který je na filmu.

Při předání zařízení k zápůjčce bude vypůjčitel seznámen se stavem a funkčností zařízení, předvedena obsluha zařízení a sepsána smlouva o výpůjčce.

Prohlížečka filmu 8mm

Jedná se o prohlížečku 8mm celuloidového filmu Meonet compact S od firmy Meopta. Model No.:87339 číslo: 37568. Napájení 220 V, 50 Hz. Napájecí kabel je součástí prohlížečky. Prohlížečka filmu je malá a jednoduchá na ovládání.

Celkem
0.00 Kč
Návod na obsluhu Meonet compact S
Proč digitalizovat 8mm film?

Digitalizace 8mm filmu Vám umožní podívat se na záznamy z minulosti v televizi či počítači. Tyto filmy můžete sdílet se svou rodinou nebo známými a nemusíte se bát zničení jedinečného filmu.

Ukázky digitalizace

Můžete se podívat na námi digitalizované filmy. Máme pro Vás připraveno několik ukázek.

Video ukázky
Odkup cívek

Máte-li doma cívky či kotouče na 8mm film, které nepotřebujete, rádi je vykoupíme. Pokud pošlete takové cívky k digitalizaci, odečteme jejich odkupní cenu z konečného vyúčtování.

Výkup starých kotoučů, cívek
Obchod

V souvislosti s 8mm filmem si můžete dokoupit:

Koupit kotouče, cívky Koupit lepidlo na film Koupit zaváděcí pás
Lepení filmů

8mm film není třeba k digitalizaci lepit, ale pokud i přesto chcete dát celuloidový film do pořádku, stačí zvolit lepení filmu.

Lepení filmů
Rozpůlení 8mm filmu

Pokud máte stále nerozříznutý 16mm film na dva 8mm filmy, pak Vám nabízíme i jejich rozdělení:

Rozřezání 8mm filmu
nahoru