Ostatní

Soukromé osoby

Soukromé osoby

Nejčastěji naše služby poskytujeme soukromým osobám. Provádíme digitalizaci, převod, přepis celuloidových 16mm filmů, 8mm filmu, kazety z kamery, videokazety VHS, magnetofonové pásky, audiokazety, mikrokazety, gramofonové desky. Skenujeme diapozitivy, kinofilmy, negativy, svitkové filmy a fotografie. Vše pak archivujeme na CD, DVD, hard disk, flash disk a paměťové karty.

Správa jeskyní České republiky

Správa jeskyní České republiky

Správa jeskyní České republiky byla zřízena 1.dubna 2006 jako státní příspěvková organizace, jejíž součástí se stalo 14 zpřístupněných jeskyní i odborné oddělení péče o jeskyně. Přes své osamostatnění je SJ ČR nedílnou součástí aktivní struktury státní ochrany přírody a její odborné, personální a technické vybavení je zárukou kvalitní péče a prezentace jeskyní, ale také dalšího rozšiřování odborných činností.

Společnost Duha

Společnost Duha

Posláním Společnosti DUHA je spolupracovat s dospělými lidmi s mentálním znevýhodněním na rozšíření jejich možností v různých oblastech života. Poskytujeme tři sociální služby: Chráněné bydlení, Centrum denních služeb, Podpora samostatného bydlení. V rámci svých aktivit se Společnost DUHA snaží pozitivně ovlivňovat společenské prostředí a smýšlení veřejnosti.

Klub přátel Pardubicka

Klub přátel Pardubicka

Klub přátel Pardubicka (KPP) vznikl v roce 1965 a dodnes sdružuje pardubické rodáky a místní patrioty. Jeho činnost je zaměřena nejen na historii regionu, ale také na aktuální problémy Pardubicka, turistiku, přírodu, bohatá je i ediční činnost.

Ukázky digitalizace

Tady se můžete podívat na ukázky naší práce pro uvedené klienty.

Ukázka Klub přátel Pardubicka Ukázka Správa jeskyní ČR
nahoru