Oprava kazety MiniDV
Oprava kazety MiniDV Výměna
Oprava kazety MiniDV Výměna

Oprava kazety se zadává pokud máte rozbitou kazetu MiniDV. Například je prasklá, rozlomená nebo kazeta není kompletní a funkční. Provádíme výměnu těla kazety.

Kazetu je nutné k digitalizaci opravit.

Cena 699.00 Kč/ks
ks
Oprava kazety MiniDV
Oprava kazety MiniDV

Může se jednat o spojení dvou přetrhnutých konců pásků, přičemž alespoň jeden konec pásky zůstal namotaný v kazetě.

Může se ovšem jednat i o drobnou úpravu, čištění nebo výměnu dílů to vše uvnitř kazety, takže s demontáží a montáží.

Přetrhnutý pásek je nutné k digitalizaci lepit.

Pokud jsou oba konce pásky venku z kazety, pak není nutná demontáž a montáž kazety a stačí tak zadat pouze lepení pásku.Lepení pásku

Cena 399.00 Kč/ks
ks

Opravujeme kazety do kamery MiniDV, respektive měníme těla těchto kazet tak, aby se kazeta dala opět přehrávat. Důvod nefunkčnosti může být nějaká vada nebo přímo rozbitá kazeta. U kazet do kamery MiniDV také lepíme přetrhnutý pásek. Dáváme rovněž do pořádku přetočenou pásku naruby nebo jinak poničený pásek.

Opravujeme tyto druhy kazet MiniDV

» Kazety z kamery MiniDV

MiniDV

Logo kazety z kamery MiniDV

MiniDV

DV je určen pro digitální záznam na magnetickém pásku. Kazety MiniDV mají pásek, který je ¼ palce (6,35 mm) široký. Malé kazety, také známý jako S-size nebo MiniDV kazety, byly určeny pro amatérské použití, ale stejně tak se používali i v odborných produkcích.

Rozměry kazety : 65 x 48 x 12 mm, šířka pásky : 6 mm.

» Upozornění

Vyhrazujeme si právo nezpracovat silně poškozené nebo silně znečištěné kazety z kamery MiniDV.

Oprava kazety MiniDV Výměna

Schránka kazety MiniDV se zpravidla mění za novou. Je to nutné pro bezproblémový chod po opravě kazety. Přehrávače kazet MiniDV jsou citlivá zařízení a částečně opravenou kazetu (lepení, výměna dílu) by již nemusela přehrát.

Doporučujeme si zachovat popisky z těla kazety mimo, mohlo by dojít k znehodnocení při výměně těla kazety MiniDV.

Tyto práce jsou bez záruky. Může se stát, že páska uvnitř kazety MiniDV je nadměrně poničená nebo je kazeta zalisovaná bez možnosti rozebrání. I kazety, které nelze rozebrat se pokoušíme ve spojích "rozlousknout" a nahradit ji novou kazetou. Bohužel je to tak citlivá práce, že se nedá předvídat všechny následky. Pokud však kazeta je zničená a nedá se přehrát, je to jediná šance, jak se k záznamu na pásce dostat.

Oprava kazety MiniDV

Bez slepení pásky nelze kazetu MiniDV přehrávat. Pokud nemáte vhodné lepidlo, magnetické pásky nelepte. Špatně slepený pásek by mohl poškodit zařízení k přehrávání nebo k digitalizaci záznamů.

Kazeta MiniDV s lepeným páskem již nelze bezpečně přehrávat, přetáčet, a už vůbec nedoporučujeme nahrávat další záznam. Po slepení pásky důrazně doporučujeme digitalizovat na jiné medium, nejlépe na digitální nosič.

Nelze vyrovnat pomačkaný pásek, vyčistit pásek od mastné nebo lepkavé tekutiny. Pokud je takto poškozená pouze část pásku, může se vystřihnout a zbylé konce přilepit k sobě. Záznam na poničené a vystřihnuté pásce však je ztracen.

Celkem
0.00 Kč
Lepení pásku venku

Pokud jsou oba konce pásky venku z kazety, pak není nutná demontáž a montáž kazety a stačí tak zadat pouze lepení pásku.

Lepení pásku
Digitalizace kazety MiniDV

Opravené kazety MiniDV si následně můžete nechat digitalizovat. Pak se můžete na filmy dívat v pohodlí domova na televizi nebo počítač.

Digitalizace kazety MiniDV
Obchod

Můžete si u nás dokoupit:

Koupit kazetu MiniDV
nahoru